More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 28, 2014!

Öne Çıkan Hizmetlerimiz

Koç Sistem İş Ortaklığı ile Balıkesir merkez olmak üzere marmara bölgesinin belirli bir bölümünde, merkezi sistem kullanan marketler ile POS sistemi kullanan tüm işletmeler başta olmak üzere,
Tüm kamu kurumlarına çağrı bazlı bilişim desteği verilmektedir.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere donanım ve yazılım desteği verilmekle birlikte, yazdırma üniteleri ve sarf malzeme tedarikileri de sağlanmaktadır.

Kişisel bilgisayar kullanıcılarının bakım-onarım, işletim sistemi kurulumu gibi taleplerinin yanında ihtiyaç duydukları yazılımların tedariki, kurulumları bakımları için destekleri verilmektedir.
Masaüstü bilgisayar güç kaynakları, dizüstü bilgisayarın elektronik arızaları ile yüksek hassasiyetli elektronrik cihazlar için bakım-onarım desteği verilmektedir.
Unutulan şifreler, açılmayan işletim sistemleri, arızalanan sabit diskler, çalışmayan tak-çıkar USB bellekler ve diğer tüm veri depolama ünitelerinden bilgilerinizin özel cihazlarla ve yazılımlarla kurtarılması desteği verilmektedir.
Bilgisayar, tablet, dijital fotoğraf makinesi vb tüm elektronik cihazlar ile sizlerin telep ettiği tüm teknolojik ürünlerin, yurtiçi ve yurtdışından tedariki desteği verilmektedir.