More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 28, 2014!

Referanslarımız

Koç Sistem

Türkiye’nin en köklü ve lider yerli sermayeli bilgi teknolojileri şirketi olan KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. 1945 yılında ABD merkezli Burroughs firmasıyla yapmış olduğu temsilcilik anlaşması ile Koç Ticaret Büro Levazımatı A.Ş. olarak kurulmuştur. 1962 yılında bilgisayar sektöründeki faaliyetlerine Koç-Burroughs adı altında devam etmiştir.
  Burroughs’un, yine Amerika merkezli lider bilgisayar firması Sperry Univac ile 1986 yılında birleşmesinden sonra Unisys (United Information Systems) olarak belirledikleri unvan doğrultusunda, 1987 yılında Koç Burroughs ismi de Koç-Unisys olarak yenilenmiştir. Koç Unisys ismi, marka bağımsız çözüm sunma ve sistem entegrasyon projelerine yönelik vizyonu ile örtüşmesi için 1997 yılında KoçSistem olarak değiştirilmiştir.
Koç Topluluğu şirketlerinden yüzde 100 yerli sermayeli ve sektörde 71 yıldır faaliyet gösteren KoçSistem, Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketidir.

ALINTIDIR: "https://www.kocsistem.com.tr/hakkimizda/tarihce"

Penta

1990 yılında küçük bir ofiste temelleri atılan Penta, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiye’nin lider teknoloji dağıtıcı şirketlerindendir.
Penta Teknoloji, kurulduğu günden bu yana teknolojideki uzmanlığı, operasyonel verimliliği, farklı finansal çözümleri, güçlü dağıtım zinciri ve IT altyapısı ile iş ortaklarının daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile çalışmaktadır.
40’ı aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yapan Penta, Geliştirdiği hizmetlerle 4.300’ün üzerinde aktif kanal oyuncusuna uçtan uca çözümler sunmaktadır.
2011 yılında, IT dağıtım sektörünün önde gelen isimlerinden Mersa Sistem ile stratejik ortaklık yaparak Yıldız Holding bünyesine katılan Penta; 2012 yılı sonunda Mersa Sistem ile Penta Teknoloji adı altında birleşmiştir.
 Penta Teknoloji bugün; Türkiye’nin 3. Büyük IT ve 9. Büyük ICT şirketidir. 

ALINTIDIR: "https://www.penta.com.tr/kurumsal/hakkimizda"

Oksid Bilişim

Teknoloji ürünleri toptan dağıtıcısı olarak temelleri 1999 yılında atılan firmamız, 2003 yılından itibaren Türkiye genelinde bayi ağını oluşturmaya başlamış ve her geçen yıl bu ağı genişleterek sektördeki yükselişini sürdürmüştür. Değişen ve gelişen teknolojiye adapte olarak ürün yelpazesini sürekli güncel ve geniş tutan firmamız 2008 yılında ithalata başlayıp hem kendi markalarıyla üretim yaptırıp hem de uluslararası markaları ithal ederek müşterilerine daha fazla avantaj sunmaya başladı.

Türkiye’nin hemen her noktasına 150 den fazla dünya markası ve 3500'ün üzerinde ürünü, 90 kişilik genç ve dinamik bir ekip ile ulaştırmaktadır..

 

ALINTIDIR: "https://www.oksid.com.tr/hakkimizda.php"