More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 28, 2014!

Hakkımızda

2004 yılında Kemal Çimen tarafından kurulan Karınca Bilgisayar, alanında kendine güvenen, uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel çalışan bir ekip ile yoluna devam etmektedir. Doğru strateji, profesyonel iş planları, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım Karınca Bilgisayar'ın bu yolda olmazsa olmazlarıdır.

Kadromuz

Ekibimiz Networking uzmanı, Bilişim Sistemleri Uzmanı, Ödeme Sistemleri (POS, EPOS ) Uzmanı ile eğitimli ve deneyimli destek personellerinden oluşmaktadır.

Firmamız

Karınca Bilgisayar, 2004 yılının nisan ayından itibaren Balıkesir'de faaliyet göstermektedir. Bölge genelinde yaklaşık 20 Nüfüs Müdürlüğü, 20 Askeri kurum 100'ü aşkın Market ile 100'lerce POS kullanıcısı işletme, firmamızdan teknik destek almaktadır. Müşteri sayımız, güçlü referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır.

Müşterilerimiz

Devlet kurumları, Askeri kurumlar, Okullar, Dernekler, Özel kurum ve kuruluşlar ile her meslek grubundan küçük ve orta ölçekli işletmeler yer almaktadır.

Teknik Desteğimiz En Temel Özellikleri

Hızlı, kapsamlı, kaliteli ve ekonomik müdahale. Bu özellikler sayesinde tüm işletmeler bir başka desteğe ihtiyaç duymadan, güvenle, her an bizlere ulaşabilmektedirler. .

Hedefimiz

Uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak ulaşılabilir destek sağlamaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

Teklifimiz

1

Mesafe gözetmeksizin bizlere telefon veya sosyal medya üzerinden ulaşın. Yerinde veya uzaktan destek verelim.

 

2

Tüm bilişim soru ve sorunlarınız için bize ulaşın ve yalnızca sorununuzu belirtin. Teknik danışmanlık sağlayalım ve tüm sorunlarınız için kesin çözüm üretelim.

 

3
Karınca destek merkezine geldiğinizde soru ve sorunlarınıza anında yanıt verelim. Teknik onarımdan veri kurtarmaya kadar sizler için çözüm üretelim.

Personellerimiz

Şirket Kurucusu ve Ekip Lideri

 

Teknik koordinatör ve Projeler Lideri

 

Teknik Asistan

 

Proje ve Tasarım Koordinatörü

 

.
.